Jdi na obsah Jdi na menu

Víkenďáky retrívrů

 

LEDNOVÝ VÍKENĎÁK RETRIEVERŮ 2018

 

Žasnete nad tím, co všechno Vás naučím za 1 víkend!

 

beira.jpg

 

Výcvik je určen pro všechna plemena retrieverů s PP, kteří se chtějí zdokonalit, vyzkoušet a naučit něco nového a pro ty, kteří se připravují ke složení  OVVR či loveckých zkoušek. Samozřejmostí je i trénink těch nejmenších, aby již od útlého věku byly u štěňátek rozvíjené jejich vrozené vlastnosti.


ePřihláška ZDE

 

TERMÍN KONÁNÍ:  19. - 20. 1. 2019

MÍSTO KONÁNÍ: Popůvky u Brna, okres Brno-venkov

ČASOVÝ HARMONOGRAM platí jak pro sobotu, tak neděli (změny vyhrazeny):

10:00 - 12:00  Začátečníci: štěňátka a junioři, příprava na OVVR

U štěňátek a juniorů se zaměřím především na rozvíjení vrozených vlastností, korektní přinášení dummy/zvěře, aporty v terénu, dohledávky, střelba, poslušnost. Trénink vhodný pro ty, kteří se chystají na OVVR.


12:30 - 14:30 Pokročilí: příprava na lovecké zkoušky

Teoretická průprava metodiky výcviku + praktické vyzkoušení disciplín, které jsou náplní loveckých zkoušek retrieverů.

 

PLATBA: 700 Kč / pes / víkend a zahrnuje služby trenérky, zvěř a náboje.

Platba za víkenďák probíhá v hotovosti po sobotním tréninku. Pokud se víkenďáku nezúčastníte z jakýchkoli důvodů (hárání, nemoc, úraz..), bude platba za víkenďák uhrazena v plné výši dodatečně do 23. 1. 2019 bezhotovostně.

 

PŘIHLÁŠENÍ: epřihláška ZDE

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 17. 1. 2019.

 

Počet retrívrů v jednotlivých skupinkách je omezen - max 5 psů ve skupině, abych se všem mohla naplno a kvalitně věnovat.

Na akci nebudou připuštěny háravé feny ani feny v pokročilém stádiu březosti a psi vykazující známky infekčního onemocnění (např. psincový kašel).

Odesláním vyplněné přihlášky souhlasíte s výše zde uvedenými informacemi. Další informace Vám rada poskytnu telefonicky na 777 018 022 nebo e-mailem na kseda@seznam.cz

Tato výcviková akce není spojena s pobytem a stravováním; jak v sobotu, tak v neděli si přijedete na trénink v příslušném čase své skupinky (dle propozic) a po tréninku můžete odjet domů nebo výletovat v Brně a okolí :-)

Těším se na Vás, uvidíte, co spolu dokážeme..

kontakt.png